Sportovní soutěže

Regionální turnaj ve vybíjené dívek

Dne 12. 11. 2019 naše škola pořádala regionální turnaj ve vybíjené dívek. Za účasti 4 hostujících družstev se na 1. místě umístilo družstvo domácích ze Střední školy profesní přípravy Hradec Králové, 2. místo patřilo žákyním OU z Chroustovic. 3. místo obsadilo družstvo z Hostinného. Děkujeme naší sestavě dívek za vzornou reprezentaci školy.
Soutěž se uskutečnila za finanční podpory Magistrátu města Hradce Králové, kterému touto cestou také děkujeme.

Mistroství ČR v plavání Liberec

 27. 3. 2019 se v Chrudimi uskutečnila regionální nominace na MČR v plavání, které se konalo v následujících dnech v Liberci. Úspěšně nás reprezentovali žáci Adam Špaček, který získal bronzovou medaili za 3. místo v disciplíně 50 m volný způsob. V kategorii mužů Petr Kašpar vybojoval zlato na 50 m prsa a 2. místo obsadil v disciplíně 100m prsa.

Regionální turnaj ve vybíjené dívek

Dne 5. 4. 2018 se konal regionální turnaj ve vybíjené dívek. Za účasti 4 hostujících družstev se na 1. místě umístilo Odborné učiliště z Chroustovic. 2. místo patřilo žákyním ze Střední školy profesní přípravy z Hradce Králové.  3. místo obsadilo družstvo ze Žamberku.   Děkujeme naší sestavě dívek za vzornou reprezentaci školy. Soutěž se uskutečnila za finanční podpory Magistrátu města Hradce Králové, kterému touto cestou také děkujeme. 

24. Mistrovství České republiky v basketbalu juniorů a mužů

V úterý 23. ledna 2018 se v tělocvičně Střední školy profesní přípravy v Hradci Králové konalo 24. mistrovství ČSMPS v košíkové juniorů a mužů. Akci pořádal ČSMPS ve spolupráci s SK Integra Hradec Králové a místní SŠPP HK.
Na pěkném druhém místě skončila SK Integra Hradec Králové - SŠPP. O pořadí na prvním až třetím místě musela nakonec rozhodnout minitabulka. Díky lepšímu rozdílu ve skóre o jeden bod zvítězili hráči z Chroustovic. První tým získal pohár ČSMPS. Družstva na stupních vítězů si odvezla medaile, Sladkou odměnu v podobě velkých koláčů z místní učňovské dílny bylo obdarováno každé družstvo. Rozhodčími byl vybrán jako nejlepší hráč turnaje Adam Špaček z SK Integra Hradec Králové.
Turnaj se obešel bez zranění a jiných problémů a účastníky byl hodnocen kladně. Všem zúčastněným děkuji za bezproblémový průběh letošního MČR.
Medailové pořadí:
1. místo SK Integra Chroustovice
2. místo SK Integra Hradec Králové
3. místo SK Integra Žamberk
Sestava našeho družstva: Adam Hák, Adam Špaček, David Hejna, Michal Tomeš, Michal Hynek, trenér Pavel Hamp

Mistroství ČR v minikopané 2017

Ve dnech 5. – 6. května 2017 se odehrálo v Chroustovicích MČR v minikopané mužů a juniorů. Přes poměrně nepříznivé počasí se naši reprezentanti poprali se soupeři o výsledky a skončili na 4. místě.

Mistroství ČR ve florbalu - Hostinné 2017

Dne 8. 2. 2017 se naše školní reprezentační družstvo zúčastnilo regionálního turnaje ve florbalu v Městské hale v Hostinném. Po úporných bojích naši hráči v tomto turnaji zvítězili a postoupily na MČR, které se konalo opět v Hostinném a to ve dnech 20. - 21. dubna 2017. Po urputných a hlavně pro trenéra infarktových bojích s vítězi regionů z celé ČR odjížděl náš výběr z tohoto turnaje jako vítěz a stal se poprvé v historii naší školy Mistrem republiky. Kromě kolektivního úspěchu byl také nejlepším hráčem turnaje vyhlášen Tomáš Kučera student třetího ročníku oboru Tesařské práce. 

Soupiska mužstva: Tomáš Kučera, Jiří Rejnek, David Daniel, Nino Baliar, Ivo Němec, Richard Simonič, Dominik Adámek